Başa
CİHAZLAR » OTICON İşitme Cihazları »Oticon ACTO

Oticon ACTO

Oticon Acto hafif dereceliden çok ileri dereceli işitme kayıplarına kadar hitap eden ve işitme cihazı pazarında orta sınıfta yer alan yüksek performanslı bir ürün grubudur. Ondaki RISE 2 platformu, seslerin doğallığına yüksek sadakat ve tam bir kablosuz bağlantı imkanı sağlar. Ürün yelpazesi çok küçük CIC modellerden, zarif miniBTE, miniRITE ve güçlü kulak arkası modellerine kadar geniştir. Yüksek uygulama esnekliği 3 farklı güç seviyesinde RITE hoparlörleri, in-situ odyometre ve çeşitli kullanıcı programları tarafından desteklenmektedir. ConnectLine uyumu ise, Telefon, mikrofon, mp3, PC ve TV kullanımında kablosuz ve kablolu bağlantı imkanlarını sağlar.Özellikleri ve Avantajları

Rahatlatılmış dinleme kalitesi

Binaural Senkronizasyon iki işitme cihazı tarafından üretilen sesin etkisinde denge ve istikrarı sağlar. Çift taraflı karar verme sistemi ise, her durumda iki kulak arasında tutarlı bir ses alınmasını sağlamak için konuşmalara yönelmeyi ve gürültüleri azaltmayı düzenler. Binaural Dinamik Feedback Önleme, feedback oluşma riskini azaltan ve daha fazla dinleme rahatlığı kazandıran geliştirilmiş bir feedback yönetim sistemidir.

Çok bantlı Adaptif Direksiyonalite

Direksiyonalite, birçok kaynaktan gelen rahatsız edici gürültüleri bastırarak en iyi hale getirilmiş konuşma anlaşılırlığını sağlar. Çok bantlı Adaptif Direksiyonalite konuşma olan gürültülü ortamlarda, konuşmalara odaklanma yeteneğine yardımcı olmak için Split modunu seçer. Sakin ortamlarda en iyi genel farkındalığı sunmak için, genellikle Surround mod seçilidir. Aşırı gürültü olan durumlarda konuşma anlaşılırlığını en iyi hale getirmek için Tam Direksiyonalite uygulanır.

Üç Aşamalı Gürültü Yönetimi

Üç Aşamalı Gürültü Yönetimi çeşitli dinleme ortamlarında dinleme rahatlığını arttırır. Ses seviyesine, konuşma ve gürültü durumuna göre gürültüyü işleme stratejisini sorunsuz bir şekilde dengelemek için sürekli olarak ses çevresini analiz eder.

Özellikler

» Binaural Senkronizasyon
» Binaural Koordinasyon
» Yapay Zeka; Gelişmiş [+]
» Öne Odaklanma
» Çok bantlı Adaptif Direksiyonalite
» Üç Aşamalı Gürültü Yönetimi
» SK Öğrenme
» Frekans Uygulama Alanı; 8kHz
» Otomatik Adaptasyon Yönetimi
» Binaural Dinamik Feedback Önleme 2 (DFC2)
» Açık Kulak Akustiği
» Rüzgar gürültüsünden koruma
» NAL-NL1, NAL-NL2 ve DSL v5.0a m[i/o]
» Hafıza
» Dört kullanıcı programı
» Oto Telefon Programı
» Streamer & ConnectLine uyumu
» nEARcom Kablosuz programlama
» In-situ odyometreStiller ve Renkler