Başa
CİHAZLAR » OTICON İşitme Cihazları »Oticon AGIL

Oticon AGIL

OtconAgil premium özellklere sahip tam bir mniyatür işitme ichazları ailesdir. Otcon Agl ürünler haff derecel stme kaybından çok ler derecel stme kaybına kadar olan her tp stme kaybına htap eder. Otcon Agl, frekans uygulama aralıgı 10kHz’e kadar çıkan çok üstün br ses kaltes, gelsms kablosuz br baglantı kullanan odyoloj ve öncü adaptf snyal sleme özellklern sunar. Otcon Agl ales CIC modellernden BTE Power modellerne kadar en çok terch edlen modellere sahptr, ayrıca smd k yen ve çekc model daha bu ürün alesne eklenmstr: kompakt mnBTE ve dokunmatk dügmeye sahp CIC modeller.Özellikleri ve Avantajları

Spatal Sound 2.0

Binaural ses işleme ve yüksek frekans alanında cihaz uygulaması ile Uzamsal Ses; Spatial Sound 2.0, mekana ait akustik kaliteyi, ses kaynakların konumu, mesafesi ve yön bilgisini düzenlemek için tasarlanmıştır. Ses çevresini düzenlemek, güvenilir, konforlu ve zahmetsiz dinlemenin temelidir ve gürültüde konuşmayı anlamayı artırır. Uzamsal Ses 2.0, binaural ses işleme ve 10kHz’e kadar olan frekans uygulama alanı ile paralel çalışan ve yeni geliştirilmiş Uzamsal Gürültü Yönetimi özelliğinin bir sonucudur.

Speech Guard

Konuşma Koruyucusu; Speech Guard, konuşmaları anlamayı en iyi şekilde sağlamak için ses seviyesini ve ses çevresi bileşenlerini işler. Sinyal aslına sadık kalmak için çalışır ve konuşma dinamikleri ile konuşma kalıplarını koruyan benzersiz bir yeteneğe sahiptir. Speech Guard hızla oluşan seslere karşı anında tepki verip ve konuşmacıya olan odaklanmanızın devam etmesine yardımcı olur.

Connect [+]

Bağlantı olanakları ile daha fazla uzamsal ses deneyimi ve açık kulak uygulamalarında alçak frekans seslerini daha zengin verebilmek için, Oticon Agil sesi artıran Müzik Genişletme ve Power Bass özelliklerini sunar. Arttırılmış ayar seçenekleri ise, ConnectLine uygulamalarını kullanıcıların tercihlerine göre daha iyi ayarlanmasını sağlıyor.

Özellikler

» Binaural İşlemler
» Yapay Zeka; Premium [+]
» Konuşma Koruyucusu
» Binaural Senkronizasyon
» Uzamsal Gürültü Yönetimi
» Binaural Koordinasyon
» Frekans Uygulama Alanı 10 kHz
» Öne Odaklanma
» Yaşam Boyu Öğrenme
» Kendi Sesim
» Binaural Dinamik Feedback Önleme 2 (DFC2)
» Power Bass
» Müzik Genişletme
» OtoTelefon Programı
» Hafıza
» Üç Aşamalı Gürültü Yönetimi
» Çok Bantlı Adaptif Direksiyonalite
» Konuşma Sesine Duyarlı Sıkıştırma(VAC)
» NAL-NL1, NAL-NL2 ve DSL v5.0a m[i/o]
» Esnek Hoparlör Sistemi
» ConnectLine olanakları
» DAI girişi ve FM Opsiyonu
» Telecoil
» nEARcom kablosuz programlama
» In-situ odyometreStiller ve Renkler