Başa
CİHAZLAR » OTICON İşitme Cihazları »Oticon ALTA2 PRO TI

Oticon ALTA2 PRO TI

Otcon Alta2 Pro T, yen Inum Sense platformunda üretlmstr. Alta2 Pro T odyolojs, kullanıcılarına üstün dnleme performansı sunar ve onların kssel dnleme terchlerne göre ayarlanablr. Orta segmenttek yenlk VAC+ rasyoneldr, bu rasyonel yüksek seslern algılanmasında fark yaratılmasına zn verr ve haff seslerde dnleme deneymn ylestrr. Alta2 Pro T'nn ayrıca zor dnleme durumlarını desteklemek çn atanmıs yen programları da vardır. Tnntus le lgl rahatlama saglamak çn, tnntusu kontrol altına alma uygulamasının br parçası olan Tnntus SoundSupport™ (entegre br ses olusturucusudur) etknlestrleblr. Alta2 Pro T, BTE, RITE ve kulakta daha da gzl duran yen kompakt mnRITE seklnde kullanılablr.Özellikleri ve Avantajları

Soft Speech Booster

Soft Speech Booster VAC+’ın bir özelliğidir ve yüksek frekanslarda hafif seslerin kazancını artırılmış seviyede sunulmasını sağlar. Bu özellik konuşma sinyalinin detaylarını artırır ve hastanın kişisel ihtiyaçlarına, hafif sesler ve hafif konuşmalarla ilgili tercihlerine uyum sağlar. Genie’deki bu yeni Hafif Sesleri Algılama trimmeri Hafif Konuşma Yükselticisi tarafından sağlanan hafif ses kazancının her bir hastaya nasıl sağlandığını ayarlar.

Konusma Koruması E

Konuşma Koruması, işitme sistemi için önemli ve öncelikli bilgiler olduğundan, konuşma dinamiklerini ve konuşma şablonlarını koruyan bir sinyal işleme sistemidir. Konuşma Koruması E, konuşma ipuçlarının daha fazlasını korumak için, dinamik bir konuşma aralığıyla daha iyi eşleşecek şekilde iyileştirilmiştir. Konuşma Koruması E, hızlı ve yavaş davranan sıkıştırmanın avantajlarını birleştirerek sesi korur, rahatsızlığı önler ve konuşma sinyalinin tamamını emniyete alır.

SzMatk Premum

SizMatik, hastanın kişisel ihtiyaçlarına ve ses dinleme tercihlerine göre programlanan özel bir otomatik sistemdir. SizMatik, yanıtı, yönü, ses yönetimini, geçici yönetimi ve sıkıştırmayı ayarlayarak, sesin birden fazla ortamda işlenmesini kontrol eder.

Tnntus SoundSupport™

Tinnitus SoundSupport, okyanus sesine benzer seslerle, geniş bant sesleri(beyaz, pembe ve kırmızı gürültü) de dahil, geniş bir yelpazede hastanın tercihlerine uyum sağlayan esnek ses seçenekleri sunar. “Odyograma göre yapılandırma” ise hastanın odyogramına dayalı kişiselleştirilmiş bir ses seçeneğidir ve basit bir başlangıç noktası sunar.

Ale Özellkler

» Konuşma Koruması E
» Uzamsal Gürültü Yönetimi
» Premium Uzamsal Ses
» Çift Taraflı Ses İşleme
» Çift taraflı Senkronizasyon
» Çift taraflı PD Koordinasyonu
» SizMatik Premium
» Soft Speech Booster
» Hizalanmış konuşma sıkıştırması (VAC+)
» Frekans uygulama alanı 10 kHz
» Inium feedback kalkanı
» Premium Serbest Odaklanma
» Premium [+]Yapay Zeka
» Öğrenme
» Hafıza
» T-coil
» OtoTelefon Programı
» Güçlü Bas etkisi(iletim sırasında)
» Müzik Genişletme(iletim sırasında)
» Üç Aşamalı Gürültü Yönetimi
» Geçici Gürültü Yönetimi
» Çok bantlı Adaptif Direksiyonalite
» NAL-NL1, NAL-NL2 ve
» DSL v5.0a m[i/o]
» Esnek miniFit hoparlör sistemi
» ConnectLine ve Uzaktan Kumanda
» DAI girişi ve FM opsiyonu
» In-situ odyometre (Genie)
» Tinnitus SoundSupport™Stiller ve Renkler