Başa
CİHAZLAR » OTICON İşitme Cihazları »Oticon INTIGA

Oticon INTIGA

Oticon Intiga ve Intiga hafif ve orta-ler derece arasında bir işitme kaybına sahp olup, görünmez br stme çözümü arayan lk kullanıcıların tüm htyaçlarını karsılamak çn tasarlanmıstır. Otcon Intga 10, 8 ve 6 gürültülü ve sessz ortamlarda anında fayda saglayan ve hemen benmsenen tam donanımlı RITE stme chazı modellerdr. Otcon Intga 10 ve 8 en gzl çözümü arayan kullanıcılar çn Kanal Iç Görünmez (IIC) ntelkte kssel stme chazlarıdır.Özellikleri ve Avantajları

Speech Guard

Oticon’un ünlü ve başarılı Speech Guard sinyal işleme yöntemi, karmaşık ses ortamlarında bile konuşma sinyalleri için daha kararlı ve tutarlı bir artırım sağlayarak, geleneksel sıkıştırma sistemlerin sınırlarını aşmak için tasarlanmıştır. Aynı zamanda, Speech Guard ani oluşan rahatsız edici seslere karşı anlık tepkiler göstererek, oluşabilecek rahatsızlığı ve dikkatin dağılmasını azaltır.

Uzamsal Ses

Ses sahnesini düzenlemek hem gürültüde konuşmaları anlamanın temelidir hem de doğru, konforlu ve kolay dinlemenin temelidir.

Intga, ses kaynaklarının bulundukları noktaları hissettiren ve uzamsal ses kalitesini korumak için tasarlanmış olan binaural olarak sesi işleme imkanlarını sağlayan Oticon’un benzersiz etkili kablosuz güçlü bağlantı sistemine sahiptir. Intga kulak kanalının derininde oturur ve kullanıcı kulaklarının doğal uzamsal karakteristiklerinden faydalanarak çalışır.

Adaptasyon Yönetm

Intiga ‘da bulunan Otomatik Adaptasyon Yönetimi ilk kullanıcı ihtiyaçları ile daha kolay bir uyum sağlaması için İlk Uygulama Algoritması ile iyileştirilmiştir. Adaptasyon adımları daha fazla ve daha hızlı yarar sağlaması için önemli ölçüde kısaltılmış ve modifiye edilmiştir.

Gelsms RISE

RISE 2 platformu performanstan ödün vermeden, daha küçük boyutta ve daha kapsamlı işlemlerle gelişmeye devam etmektedir.

Yüksek performanslı minyatür Oticon cihazlarında düşük pil tüketimi sonucu enerji verimliliği artırılmıştır. Intga ile birlikte kablosuz işlemler 10A pil kullanan cihazlarda kullanılabilir hale gelmiştir. Böylece kullanıcıların performanstan ödün vermeden gizli görünümde işitme cihazı ihtiyaçları tam olarak karşılanmıştır.

Özellikler

» Speech Guard
» Otomatik Adaptasyon Yönetimi
» Uzamsal Gürültü Yönetimi
» Binaural İşlemler (sıkıştırma)
» Binaural Senkronizasyon (otomatikler)
» Binaural Dinamik Feedback Önleme 2 (DFC2)
» Çok bantlı Adaptif Direksiyonalite
» Direksiyonalite Otomatikleri
» Üç Aşamalı Gürültü Yönetimi
» Yapay Zeka, Premium [+]
» Frekans Uygulama Alanı, 10 kHz
» Öne Odaklanma
» Hafıza
» Yaşam boyu öğrenme
» Beş kimlik
» Dört kullanıcı programı (Streamer ile)
» Streamer & ConnectLine uyumlu
» Power Bass veya Müzik Genişletme
» Uygulama olanakları
» VAC, NAL-NL1, NAL-NL2 ve
» DSL v5.0a
» In-situ odyometre
» nEARcom Kablosuz programlamaStiller ve Renkler