Başa
CİHAZLAR » OTICON İşitme Cihazları »Oticon NERA2 PRO TI

Oticon NERA2 PRO TI

Oticon Nera2 Pro Ti, yeni Inium Sense platformunda üretilmistir. Nera2 Pro Ti odyolojisi, kullanıcılarına gelismis dinleme performansı sunar ve onların kisisel dinleme tercihlerine göre ayarlanabilir. Yeni VAC+ rasyoneline dayanarak Nera2 Pro Ti yüksek seslerin algılanmasında fark yaratılmasına izin verir ve hafif seslerde dinleme deneyimini iyilestirir. Ayrıca Nera2 Pro Ti'nin zor dinleme kosullarını desteklemesi için atanmıs yeni programları da vardır. Tinnitus ile ilgili rahatlama saglamak için, tinnitusu kontrol altına alma uygulamasının bir parçası olan Tinnitus SoundSupport™ (entegre bir ses olusturucusudur) etkinlestirilebilir. Nera2 Pro Ti, BTE, RITE ve kulakta daha da gizli duran yeni kompakt miniRITE seklinde kullanılabilir.Özellikleri ve Avantajları

Soft Speech Booster

Soft Speech Booster VAC+'ın bir özelliğidir ve yüksek frekanslarda hafif seslerin kazancını artırılmış seviyede sunulmasını sağlar. Bu özellik konuşma sinyalinin detaylarını artırır ve hastanın kişisel ihtiyaçlarına, hafif sesler ve hafif konuşmalarla ilgili tercihlerine uyum sağlar. Genie'deki bu yeni Hafif Sesleri Algılama trimmeri Hafif Konuşma Yükselticisi tarafından sağlanan hafif ses kazancının her bir hastaya nasıl sağlandığını ayarlar.

Gelismis Uzamsal Ses

Çift taraflı bir uygulamada Gelişmiş Uzamsal Ses, kullanıcıların çevrelerindeki ses ortamını daha iyi düzenlemesini sağlar.

Geniş bant aralığı, düz frekans yanıtı ve gerçek zamanlı iki taraflı sinyal işleme sayesinde Gelişmiş Uzamsal Ses, fiziksel bir ortamın doğal özelliklerini ve içindeki ses kaynaklarının daha fazla aktarılmasına yardımcı olur.

Gelismis SizMatik

SizMatik, hastanın kişisel ihtiyaçlarına ve ses dinleme tercihlerine göre programlanan özel bir otomatik sistemdir. SizMatik, yanıtı, yönü, ses yönetimini, geçici yönetimi ve sıkıştırmayı ayarlayarak, sesin birden fazla ortamda işlenmesini kontrol eder.

Tinnitus SoundSupport™

Tinnitus SoundSupport, okyanus sesine benzer seslerle, geniş bant sesleri(beyaz, pembe ve kırmızı gürültü) de dahil, geniş bir yelpazede hastanın tercihlerine uyum sağlayan esnek ses seçenekleri sunar.

"Odyograma göre yapılandırma" ise hastanın odyogramına dayalı kişiselleştirilmiş bir ses seçeneğidir ve basit bir başlangıç noktası sunar.

Aile Özellikleri

» Gelişmiş Uzamsal Ses
» Çift Taraflı Ses İşleme
» Çift taraflı Senkronizasyon
» Çift taraflı PD Koordinasyonu
» Gelişmiş SizMatik
» Soft Speech Booster
» Hizalanmış konuşma sıkıştırması
» (VAC+)
» Frekans uygulama alanı 8 kHz
» Inium feedback kalkanı
» Gelişmiş Serbest Odaklanma
» Gelişmiş Yapay Zeka [+]
» Öğrenme
» Hafıza
» T-coil
» OtoTelefon Programı
» Güçlü Bas etkisi(iletim sırasında)
» Müzik Genişletme(iletim sırasında)
» Üç Aşamalı Gürültü Yönetimi
» Geçici Gürültü Yönetimi
» Çok bantlı Adaptif Direksiyonalite
» NAL-NL1, NAL-NL2 ve DSL v5.0a m[i/o]
» Esnek miniFit hoparlör sistemi
» ConnectLine ve Uzaktan Kumanda
» DAI girişi ve FM opsiyonu
» In-situ odyometre (Genie)
» Tinnitus SoundSupport™Stiller ve Renkler