Başa
CİHAZLAR » OTICON İşitme Cihazları »Oticon RIA

Oticon RIA

Otcon Ra, yen Inum platformu üzernde üretlmstr ve gerekl stme htyaçlarını saglayan chazlar kategorsnde en y performansı sunan stme çözümümüz'dür. Ra'dak odyoloj, kullanıcılarına çestl durumlarda gerekl dnleme performansı sunar ve her br kullanıcının dnleme terchler vehtyaçlarının karsılanmasına zn verr. Ra ales yen kompakt kanal ç modellerden kulak arkası modellere kadar gens br ürün yelpazesne sahptr. Model seçenekler yen kablosuz baglantı özellklerne sahp Görünmez Kanal Iç (IIC), Tamamen Kanal Iç (CIC) ve yen tasarımRITE modeller le mükemmel arayan kullanıcılara en y çözümü sunar. RITE chazları Otcon’nun mnFt hoparlörlern ve BTE chazları yen Corda mnFt nce hortumlarını kullanarak, mnFt yumusak kubbelernn ve kssel mn kulak kalıplarının kend aralarında paylasılarak kullanılmasına olanak saglıyor. Otcon Ra, haff orta dereceden ler ve çok ler dereceye kadar olan tüm stme kayıplı kslerde uygulanablr. Ra, haff dereceden çok ler dereceye kadar olan stme kayıplı kullanıcılara uygulanablr.Özellikleri ve Avantajları

Gerekl SzMatk

SizMatik, hastanın bireysel ihtiyaçlarına ve ses tercihlerine göre programlanmış kişisel bir otomatik sistemdir. Gerekli SizMatik, hastanın dinlediği sesteki konfor, destek ve netlikle ilgili tercihlerinin daha fazla karşılanması için gereken cihaz performansının ve reaksiyonunun ayarlanmasını kolaylaştırır.

Gerekl Serbest Odaklanma

Gerekli Serbest Odaklanma, çok zor dinleme koşullarında manuel olarak Tam Direksiyonaliteye geçme imkanıyla, iki mod (Optimize edilmiş Omni ile Split direksiyonalite) arasında sorunsuz bir geçiş yapar. Optimize omni, konuşma sinyaline istenilen erişimi sağlamak için, kulak kepçesinin doğal öne odaklanmasını taklit ederek, özellikle konuşmanın anlaşılmasını iyileştirmek için geliştirilmiş yeni bir direksiyonalite modudur.

Inum feedback kalkanı

Inium feedback kalkanı yeni Oticon Inium platformunda uygulanan etkili bir feedback'ten korunma sistemidir. Feedback Kalkanı, sinyal kalitesi veya işite bilirlikten ödün vermeden feedback’ten koruyan ve feedback’i bastıran bir hibrit sistemidir. Feedback riski olan durumlarda, feedback’i önlemek için, gerçek zaman fazında feedback önleme ve frekans değişikliği arasında en iyi opsiyonu uygular.

Ale Özellkler

» Gerekli SizMatik
» Çift taraflı Senkronizasyon
» Çift taraflı PD Koordinasyonu
» Frekans Uygulama Alanı 8 kHz
» Inium feedback kalkanı
» Gerekli Serbest Odaklanma
» Gerekli Yapay Zeka [+]
» Hafıza
» T-coil
» OtoTelefon Programı
» Tek Bant Direksiyonalite
» NAL-NL1, NAL-NL2 ve
» DSL v5.0a m[i/o]
» Esnek miniFit hoparlör sistemi
» ConnectLine uyumu
» DAI girişi ve FM opsiyonu
» In-situ odyometre (Genie)Stiller ve Renkler