Başa
KULLANIM & DANIŞMANLIK »İşitme Cihazınızı En Verimli Şekilde Kullanmak

İşitme Cihazınızın Ses Kalitesini Koruma Yöntemleri

İşitme cihazınızdan en iyi şekilde yararlanın

Yalnız değilsiniz

Dünya çapında 800 milyondan fazla insanda işitme kaybı bulunuyor. Her sene 8 milyondan fazla insan işitme cihazı alıyor. Bu küçük cihazlar modern iletişim sistemlerine dönüşmüş durumda. Bu değişim daha fazla kabul olmasına neden oldu. Aynı zamanda bir işitme cihazı algıyı da artırmaktadır. İşitme kaybınızla ilgili ne kadar çabuk önlem alırsanız yeni işitme cihazınıza alışmak o kadar kolay olacaktır.

İşitme cihazı ile işitmeyi öğrenin

İşitme cihazları işitme yetinizi önemli ölçüde değiştirmektedir. Konuşmaları daha iyi anlayabilmek için beyniniz işitme kaybı sırasında unuttuğu bazı kelimeleri ve sesleri yeniden öğrenecektir. Çünkü: İşitmek anlamakla aynı değildir.

Muhafaza ve bakım

Cihazınızın uzun yıllar boyunca güvenli bir şekilde çalışması için doğru bir şekilde muhafaza edilmesi ve düzenli olarak kullanılması çok önemlidir. Sizin için en önemli muhafaza ve bakım ipuçlarını bir araya getirdik.

Genişletilebilir modern işitme çözümleri

Telefonunuzun ya da televizyonun ve hatta canlı bir konserin sesinin direkt olarak işitme cihazınıza aktarıldığını hayal edin. Bu, gürültü ya da feedback olmaksızın tamamen yeni bir işitme seviyesine kavuşmanız anlamına gelmektedir.

Bir elin nesi var iki elin sesi var

Neden iki kulağımız olduğunu biliyor musunuz? Stereo işitme, hayatımızı kolaylaştıran birçok avantaja sahiptir. Dolayısıyla, her iki tarafta da işitme kaybı meydana geldiğinde işitme cihazları her iki kulağa birden takılmaktadır.