Başa Dön
×
Anasayfa Hakkımızda Modeller SGK Ödemesi İletişim
İşitme Cihazları » Oticon İşitme Cihazları » ReSound İşitme Cihazları » Widex İşitme Cihazları
Aksesuarlar » Fm (Kablosuz Sistem) Nedir? » Oticon Fm Sistemleri » Oticon Aksesuar Ve Kumandalar
İşitme Kaybı » İşitme Kaybını Anlamak » Daha İyi Duymanın Yolları » Çocuklarda İşitme Kaybı
Danışmanlık » İşitme Cihazınızı En Verimli Şekilde Kullanmak » Danışmanlık Ve Tavsiyeler » İşitme Cihazı Nasıl Seçilir » İşitme Cihazı Nasıl Kullanılır » İşitme Cihazı Kullanma Alanları
HAKKIMIZDA BİZE ULAŞIN

Algı İşitme 2005 yılında Antalya’da kurulmuştur.

O dönemde işitme cihazları medikal firmalar tarafından bir medikal malzeme gibi satılıyor, sınırlı ayarlama olanakları çok sınırlı bilgi ile gerçekleşiyordu. Ancak işitme cihazı teknolojisi günden güne gelişiyor, ayarları tam bir uzmanlık isteyen sofistike ürünler haline geliyordu, bu durum işitme cihazı ile birlikte doğru hizmetin de gerekliliğini birlikte getiriyordu. Tüm dünyada işitme cihazı sektörü, işitme cihazı satmaktan işitme çözümü sunmaya eviriliyordu.

Bu değişimi gören kurucu ortaklarımız işitme çözümünün iyi bir cihaz, iyi bir ayar, doğru kalıp seçimi ve etkili satış sonrası hizmet olduğunu özümseyerek sektördeki bu eksiği kapamak amacıyla Algı İşitme’yi kurdular.

İyi bir işitme çözümü için ilk önemli unsur iyi bir marka ile iş ortaklığı yapmaktı, Algı İşitme olarak 2005 yılından beri uluslararası odyoloji camiasında en çok değer gören işitme cihazı markaları ile iş ortaklığı yapıyoruz.

İşitme cihazını ayarlayacak, hasta için verimli hale getirecek uzman ihtiyacını karşılayacak eğitimi veren bölümler maalesef ülkemizde uzun yıllar açılmamış, bu yüzden işitme merkezleri doğru uzmanları bulmakta uzun süre zorluk çekmişlerdir. Algı İşitme olarak Antalya merkez dışında kalan ilk şubemizi(3. Şubemiz) açmak için 10 yıl kadar beklememizin yegâne sebebi sizlere doğru hizmet verecek uzmanları istihdam edebilme kaygımızdır.

2015 yılında Kumluca şubemiz açılmış, 2017 yılında da İstanbul Şişli şubemiz açılmıştır.

15 yılı aşkın süredir her bireyin işitme kaybına özel işitme çözümleri bulmak için çabalıyoruz. İnanıyoruz ki bu felsefemiz sadece bize değil tüm işitme sektörüne fayda sağlayacak, olumlu referanslar ile Türkiye’de işitme cihazı kullanımının dünya standartlarına yaklaşmasında ufak da olsa katkı sağlayacaktır.

İşitme kaybının bireylerin hayatlarını ne kadar zorlaştırdığını biliyoruz, işitme cihazı kullanmayı kabul etmenin kolay bir karar olmadığının farkındayız, cihaza alışma sürecinin zorluklarının azımsamıyoruz. Ancak tüm bu zorluklara karşın işitme cihazının insanların hayatlarına nasıl pozitif yönde dokunduğunu 16 yıldır tecrübe ediyoruz ve yüzünde tebessüm bırakabildiğimiz her hastamız ile büyük mutluluk duyuyoruz. Bu nedenle size özel işitme çözümleri sunmak için ilk günkü heyecanımızı kaybetmeden var gücümüz ile çabalıyoruz.

Vizyon ve Felsefe

Duymak yaşamı algılamaktır.

İşitme kaybı günümüzde her yaştan birçok insanın karşılaştığı bir sorundur.İşitme kaybı olan kişiler, sesleri ayırtedemez, çevreyi algılamaları zorlaşır, sosyal ve psikolojik olarak sorunlar yaşar ve bu sebeblerden dolayı yaşam kaliteleri düşer.

Algı İşitme Sistemleri olarak, işitme kaybı olan bireylere ve yakınlarına,işitmenin önemini,

İşitme kaybını , işitme kaybına bağlı oluşan sesleri ayırt etmede ki zorluklar ve kelimeleri algılayamamanın insanlar üzerindeki etkilerini paylaşmaktayız.

Tüm bu konularla ilgili gerekli danışmanlığı sağlar , uygun ürünleri ve faydalarını en doğru şekilde insanlara aktarmaktayız.

Algı İşitme olarak dünyada odyoloji bilimiyle paralel gelişen işitme cihazı ve sistemlerine liderlik eden markaların seçkin ürünlerini sizlerin kullanımına sunmaktayız.İşitme cihazı ve yardımcı dinleme ünitelerinde hizmet öncesi ve sonrasında en hızlı şekilde yüksek kalitede teknik destek ve hizmeti sağlamaktayız.Böylece işitme cihazı ve FM sistemi kullanıcılarımızın her aşamasında yanlarında olmaktayız.

Algı İşitme Sistemleri olarak amacımız, işitme kaybının hayatı zorlaştırmasına izin vermeden özgürce yaşamanıza yardımcı olmak ve her daim kendinizi güvende hissetirmektir.Hizmetlerimiz

Algı işitme sistemleri olarak işitme cihazı ve FM sistemleririne ek olarak aşağıdaki hizmetlerimizlede yanınızdayız.

» Evinizde özel işitme cihazı uygulaması
» İşitme testleri
» Yardımcı dinleme üniteleri
» Tüm birimleriyle odyoloji departmanı kurulumu
» Odyometre, Timpanometre, ABR, Otoakustik Emiyon cihazları satışı
» İşitme cihazı ve sistemleri için uzaktan kumandalar
» İşitme cihazı ve Fm sistemleri aksesuarları
» İşitme cihazı ve donanımları için temizlik ve bakım ürünleri
» İşitme cihazları pilleri
» Özel kulak kalıbı imalatı
» Gürültü kesici kulak kalıbları ve tıkaçları
» Banyo , deniz ve havuzda kulağa su kaçması önleyen kişiye özel kulak tıkacı yapımı