Başa
HAKKIMIZDA

Algı İşitme Cihazları merkezi işitme sistemlerinde lider bir firma olmak amacıyla 2005 yılında Antalya'da kurulmuştur.

Kurulduğu yıl Danimarka'nın dünyada önde gelen işitme cihazı markası Oticon'un ana bayiliğini almıştır. Aynı yıl Almanya menşeyli diagnostik markası olan Maico'nun bayiliğini alarak odyolojik ürünlerde de hizmet vermeye başlamıştır. 2009 yılında İsviçre'nin işitme cihazları ve fm sistemleri sektöründe dünyanın lider ve yenilikçi markalarından birinin bayiliğini alarak sektördeki önemli bir markanın daha ürünlerini sunmaya başlamıştır. Son olara da Danimarka'nın Widex markasının bayiliğini alarak kaliteli ürün yelpazesini maksimuma çıkarmıştır.

Algı İşitme Cihazları merkezi yenilikçi yapısıyla işitme sistemleri sektöründe en kaliteli hizmet ve ürünü en uygun fiyata uzman kadrosuyla sunmayı prensip edinmiştir.

Halen iki işitme merkezi ve bayilikleriyle işitme cihazı sektörünün Türkiye'de en önemli merkezlerinden biri haline gelmiştir.


VİZYON VE FELSEFE

Duymak yaşamı algılamaktır.

İşitme kaybı günümüzde her yaştan birçok insanın karşılaştığı bir sorundur.İşitme kaybı olan kişiler, sesleri ayırtedemez, çevreyi algılamaları zorlaşır, sosyal ve psikolojik olarak sorunlar yaşar ve bu sebeblerden dolayı yaşam kaliteleri düşer.

Algı İşitme Sistemleri olarak, işitme kaybı olan bireylere ve yakınlarına,işitmenin önemini,

İşitme kaybını , işitme kaybına bağlı oluşan sesleri ayırt etmede ki zorluklar ve kelimeleri algılayamamanın insanlar üzerindeki etkilerini paylaşmaktayız.

Tüm bu konularla ilgili gerekli danışmanlığı sağlar , uygun ürünleri ve faydalarını en doğru şekilde insanlara aktarmaktayız.

Algı İşitme olarak dünyada odyoloji bilimiyle paralel gelişen işitme cihazı ve sistemlerine liderlik eden markaların seçkin ürünlerini sizlerin kullanımına sunmaktayız.İşitme cihazı ve yardımcı dinleme ünitelerinde hizmet öncesi ve sonrasında en hızlı şekilde yüksek kalitede teknik destek ve hizmeti sağlamaktayız.Böylece işitme cihazı ve FM sistemi kullanıcılarımızın her aşamasında yanlarında olmaktayız.

Algı İşitme Sistemleri olarak amacımız, işitme kaybının hayatı zorlaştırmasına izin vermeden özgürce yaşamanıza yardımcı olmak ve her daim kendinizi güvende hissetirmektir.


HİZMETLERİMİZ

Algı işitme sistemleri olarak işitme cihazı ve FM sistemleririne ek olarak aşağıdaki hizmetlerimizlede yanınızdayız.

» Evinizde özel işitme cihazı uygulaması
» İşitme testleri
» Yardımcı dinleme üniteleri
» Tüm birimleriyle odyoloji departmanı kurulumu
» Odyometre, Timpanometre, ABR, Otoakustik Emiyon cihazları satışı
» İşitme cihazı ve sistemleri için uzaktan kumandalar
» İşitme cihazı ve Fm sistemleri aksesuarları
» İşitme cihazı ve donanımları için temizlik ve bakım ürünleri
» İşitme cihazları pilleri
» Özel kulak kalıbı imalatı
» Gürültü kesici kulak kalıbları ve tıkaçları
» Banyo , deniz ve havuzda kulağa su kaçması önleyen kişiye özel kulak tıkacı yapımı