Başa Dön
×
Anasayfa Hakkımızda Modeller SGK Ödemesi İletişim
İşitme Cihazları » Oticon İşitme Cihazları » ReSound İşitme Cihazları » Widex İşitme Cihazları
Aksesuarlar » Fm (Kablosuz Sistem) Nedir? » Oticon Fm Sistemleri » Oticon Aksesuar Ve Kumandalar
İşitme Kaybı » İşitme Kaybını Anlamak » Daha İyi Duymanın Yolları » Çocuklarda İşitme Kaybı
Danışmanlık » İşitme Cihazınızı En Verimli Şekilde Kullanmak » Danışmanlık Ve Tavsiyeler » İşitme Cihazı Nasıl Seçilir » İşitme Cihazı Nasıl Kullanılır » İşitme Cihazı Kullanma Alanları
HAKKIMIZDA BİZE ULAŞIN

Normal İşitme İçin FM

FM sistemlerinin sadece işitme cihazı kullanıcıları için faydalı olmadığını biliyoruz. İşitme cihazı kullanmayan birçok hasta – hem çocuk hem de yetişkinler – normal ya da normale yakın işitmelerine rağmen zorlu ortamlarda konuşmaları anlamada güçlük çekmektedir.

Bu kişiler merkezi bir işitsel işleme hastalığına, az da olsa işitme kaybına, çok taraflı bir işitme kaybına sahip olabilirler ancak işitmeyle alakalı gözükmeyen problemleri de olabilir: otizm, spesifik öğrenme problemleri, dikkat bozukluğu ya da çoklu skleroz gibi. Evde konuşulandan farklı bir dilde eğitim gören çocuklar ya da yetişkinler de FM'den faydalanabilir. FM sistemleri istenilen sesi direkt olarak kulağa getirmektedir. Bu da aksi şekilde mümkün olmayan ya da çok büyük bir çaba gerektiren iletişimi kolaylaştırmaktadır.

Gürültüde daha iyi duymak isteyen ancak herhangi bir amplifikasyona ihtiyacı olmayanlar için en gelişmiş FM teknolojisini sunulmaktadır.